1. Ana Sayfa
  2. Uygulama Haberleri
  3. WhatsApp Çöktü! WhatsApp Neden Açılmıyor?

WhatsApp Çöktü! WhatsApp Neden Açılmıyor?

whatsapp-coktu-whatsapp-neden-acilmiyor

WhatsApp’ta bir çökme sorunu yaşandığı kullanıcılar tarafından bildiriliyor. Türkiye saati ile saat 23:00’ten itibaren erişim sorunlarının yaşanmaya başlandığı uygulamada şu anda bağlantı sorunu mevcut. Peki WhatsApp ne zaman düzelecek? WhatsApp çöktü mü?

WhatsApp Çöktü Mü?

Facebook’un sahip olduğu ve dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a yaklaşık son yarım saattir erişim sağlanamıyor. WhatsApp’taki problemin kaynağına baktığımızda ise sorunun Batı Avrupa sunucularından kaynaklandığını gözlemliyoruz.

whatsapp-neden-coktu-whatsapp-coktu

Öte yandan WhatsApp’ta yaşanan bağlantı problemiyle ilgili kullanıcılar da Twitter üzerinde sorun yaşadıklarını belirtiyor. DownDetector’daki güncel arıza bildirimi alanında ise 700’den fazla bağlantı problemi bildirilmiş durumda.

WhatsApp Ne Zaman Düzelecek?

Konuyla ilgili olarak WhatsApp yetkililerinden henüz bir açıklama yapılmış değil. Bundan dolayı WhatsApp ne zaman düzelecek? sorusuna da şimdilik resmi bir yanıt verilmiş değil. Hatırlanacağı üzere daha önceki WhatsApp çökmelerinde erişim problemleri kısa süre içinde giderilmiş ve kullanıcılar tekrar WhatsApp’a erişmeye başlamıştı.

Yorum Yap