1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Xiaomi Mi Band 5 Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Xiaomi Mi Band 5 Türkiye Fiyatı Belli Oldu

xiaomi-mi-band-5-turkiye-fiyati-belli-oldu (1)

Mi Band akıllı bilekliklerin heyecanla ve merakla beklenen yeni modeli Mi Band 5 için Türkiye satış fiyatı belli oldu. İlk olarak 11 Haziran 2020’de kullanıcılarla buluşan Mi Band 5, kısa bir süre önce de ülkemize gelmeye başlamıştı. Peki Xiaomi Mi Band 5 Türkiye fiyatı ne kadar?

Xiaomi Mi Band 5 Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Mi Band 5 için merakla beklenen Türkiye satış fiyatı bilgisi belli oldu. Hepsiburada üzerinde satışa çıkan Xiaomi Mi Band 5 ürününün fiyatı 319 TL olarak görülüyor.

Xiaomi Mi Band 5 Özellikleri

Tasarım ve görünüm olarak Mi Band 4 ile çok benzerlikler taşıyan Mi Band 5 akıllı bileklik, farklı gövde ve kayış renklerine sahip olarak kullanıcılarla buluşuyor. Apple’ın akıllı saati Apple Watch’ta olduğu gibi özel manyetik girişi sayesinde kayışı çıkarmadan şarj edilebiliyor.

Öte yandan Mi Band 5, daha önceki modellerden farklı olarak 1.1 inç renkli AMOLED ekrana sahip olacak. Ekranı büyüyen akıllı bilekliğin sistemi içerisinde yüzden fazla saat arayüzü bulunuyor. Bluetooth 5.0 bağlantı özelliği bulunan akıllı bileklik, 30 dakika süreyle 50 metreye kadar suya dayanıklı kalabiliyor. Özel modeli NFC desteğiyle gelen bileklik, 11 farklı profesyonel spor moduna sahip ve kadın sağlığı için de özel modlar taşıyor. Bağlandığı telefon kamerası için deklanşör görevi görebiliyor.

Sağlık özellikleri tarafında ise gelişmiş sensörleriyle kan oksijen doygunluğu (SpO2) ölçüm desteği ve nabız ölçümü sunan akıllı bileklik Mi Band 5, uyku takibi de yapabiliyor. Kullanıma bağlı olarak 2 haftaya yakın pil ömrü bulunan model, genel olarak fiyatına oranla beklentileri karşılıyor.

Yorum Yap