1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Yerli Otomobil Fabrikasına İsim Yazdırma: #YenilikteBenDeVarım

Yerli Otomobil Fabrikasına İsim Yazdırma: #YenilikteBenDeVarım

yerli-otomobil-fabrikasina-isim-yazdirma

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın Twitter’dan yerli otomobilin üretileceği TOGG mühendislik, tasarım ve üretim tesisinin temel atma töreninin tarihini açıklamasının ardından TOGG resmi Twitter hesabından da bir paylaşım yapıldı ve dileyen herkesin yerli otomobil fabrikasına adını yazdırabileceği bir internet sitesi duyurdu.

Yerli Otomobil Fabrikasına İsmini Yazdırma: #YenilikteBenDeVarım

TOGG Twitter hesabından atılan tweette “Türkiye’de mobilite ekosistemini kurmak üzere çıktığımız ‘Yeni Lige Yolculuk’ bir sonraki adıma hazır. #YenilikteBenDeVarım demek için geri sayım başlıyor.” ifadeleri kullanıldı. Ayrıca tweette, isteyenlerin Türkiye’nin Otomobili’nin üretileceği fabrikanın bir parçası olmasını mümkün kılan YenilikteBenDeVarim adlı bir web sitesinden de bahsedildi.

TOGG-Yerli-otomobil-fabrikasina-isim-yazdirma

Yerli otomobil fabrikasına adınızı yazdırmak için yapmanız gerekenler çok basit. YenilikteBenDeVarim sitesine girerek alt kısımdaki “Adınız ve Soyadınız” alanına isim ve soyisim girmeniz yeterli. Sonrasında sistem otomatik olarak adınızın yazılı olduğu üç farklı görseli oluşturuyor. Bu görsellerden birini indirip sosyal medya üzerinden #YenilikteBenDeVarım etiketiyle paylaşmanız durumunda adınız ve soyadınız, inşaata yerleştirilecek özel kapsüle ekleniyor.

Yerli Otomobil Fabrikasına İsim Yazdırma Ekranı İçin Hemen Tıklayın

Yorum Yap