1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. YouTube video indirme nasıl yapılır? YouTube’dan kolayca video indir!

YouTube video indirme nasıl yapılır? YouTube’dan kolayca video indir!

youtube-video-indirme-nasil-yapilir-youtubedan-video-indir

YouTube video indirme işlemiyle birlikte beğendiğiniz bir videoyu arkadaşlarınıza göndermek veya depolamak için indirebilir ve kolaylıkla kullanabilirsiniz. YouTube’dan video indirmek standart yollarla mümkün değildir. Bu nedenle YouTube video indirme siteleri ve üçüncü parti uygulamalarla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer siz de istediğiniz bir videoyu YouTube platformundan indirmek istiyorsanız hazırladığımız bu içeriğe göz atabilir ve YouTube video indirme nasıl yapılır? sorusuna anında yanıt bulabilirsiniz.

YouTube video indirme: Nasıl indirilir?

YouTube’dan bir videoyu indirmek istediğinizde üçüncü parti sitelere veya uygulamalara başvurmanız gerekmektedir. İlk olarak indirmek istediğiniz videoyu belirlemeli ve bu videonun URL’ini kopyalamalısınız. Video linkini kopyaladıktan sonra aşağıdaki siteleri kullanabilirsiniz;

  1. https://tr.savefrom.net/1-how-to-download-youtube-video.html
  2. https://www.youtubevideoindir.org/
  3. http://www.videoindirelim.com/
  4. https://www.onlinevideoconverter.com/tr/video-converter
  5. http://www.ytvideoindir.com/

Yukarıdaki en çok kullanılan 5 siteden birini seçip girmelisiniz. Ardından karşınıza gelen ekrandaki kutucuğa indirmek istediğiniz videonun linkini yapıştırın. Linki yapıştırdıktan sonra İndir butonuna basın ve sistemin sizin için bu videoyu hazırlamasını bekleyin. Video hazır olduktan sonra otomatik olarak indirilmeye başlanacaktır.

youtube-video-indirme-siteleri

YouTube video indirme için ikinci yöntem

YouTube üzerinden bir videoyu indirmek için bir yöntem daha bulunmaktadır. Üçüncü parti bir siteyle uğraşmaya gerek kalmadan sadece videonun linkinde küçük bir düzenleme yapmak yeterli olmaktadır.

İndirmek istediğiniz YouTube videosunun linkindeki YouTube ifadesinin başına SS koyup Enter’ladığınızda, farklı bir siteye yönlenecek ve buradan videoyu indirebileceksiniz.

Örneğin;

https://www.youtube.com/watch?v=7jxuiDKBxg4 olan video linkini https://www.ssyoutube.com/watch?v=7jxuiDKBxg4 şeklinde değiştirdiğinizde, videoyu indirmek için gerekli olan sayfaya otomatik yönleneceksiniz ve videoyu indirebileceksiniz.

Yorum Yap